دسته‌ها
اخبار

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰

در این پست قصد داریم نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰ داشته باشیم. سوزوکی از سپتامبر سال ۲۰۱۹ فروش مدل‌های ۲۰۲۰ خود را شروع می‌کند. در این مطلب با تمامی مدل‌های خیابانی این شرکت محبوب ژاپنی آشنا خواهید شد.

محصولات سوزوکی برای سال ۲۰۲۰ تقریبا بدون تغییر باقی مانده است ولی تغییراتی در برخی قسمت‌ها و رنگ‌ها مشاهده می‌شود. سوزوکی برای سال ۲۰۲۰ دیگر مدل GSX-S1000FZ و کروز‌های سری بولوارد را کنار گذاشته است. همچنین مدل‌های GSX-S1000Z،  TU250X، وی استورم ۱۰۰۰ و VanVan200 نیز از خط تولید این شرکت حذف شده‌اند. سوزوکی برای سال ۲۰۲۰ در اکثر کلاس‌ها حداقل یکی مدل‌های ۲۰۱۹ را حذف کرده است.

در ادامه با مدل‌های خیابانی سوزوکی برای سال ۲۰۲۰ ‌آشنا می‌شوید.

سوزوکی بورگمن ۲۰۰

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰

مدل بورگمن (Burgman) برای سال ۲۰۲۰ با قیمت پایه‌ی ۴ هزار و ۹۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد. این موتورسیکلت ۲۰۰ سی‌سی تنها در رنگ سفید به تولید خواهد رسید. بورگمن ۲۰۰ موتورسیکلت چندان هیجان‌انگیزی نیست ولی برای کسانی که به‌دنبال یک اسکوتر کاربردی با ترمز ABS هستند، گزینه‌ی خوبی محسوب می‌شود.

سوزوکی بولوارد C50T

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰

سوزکی بولواد ۲۰۲۰ در دو مدل C50 و C50T به‌جای بولوارد قدیمی تولید می‌شود. مدل C50 در رنگ‌های قرمز و مشکی براق قابل خرید است و مدل C50T رنگ خاکستری را نیز علاوه بر رنگ‌های دیگر دارد. همچنین صندلی و کیف‌های کناری مدل C50T از جنس چرم هستند. قیمت مدل C50 از ۸ هزار و ۲۹۹ دلار و قیمت مدل C50T از ۹ هزار و ۵۹۹ دلار شروع می‌شود.

سوزوکی بولوارد M109R

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰

این مدل برای سال ۲۰۲۰ با رنگ‌های جدیدی قابل خرید است. این رنگ‌ها شامل سفید، مشکی  متالیک، مشکی براق و خاکستری متالیک هستند. پکیچ B.O.S.S هم برای این مدل قابل انتخاب است که در صورت سفارش آن همه‌ی بخش‌ها به‌جز چراغ عقب و راهنماها مشکی رنگ می‌شود. قیمت پایه‌ی این مدل ۱۵ هزار و ۱۹۹ دلار است.

سوزوکی DR200S

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰ - 2020 DR200S

این مدل مخصوص کسانی است که هم استفاده‌ی شهری و هم استفاده‌ی آفرود از موتورسیکلت خود دارند. سوزوکی DR200S برای سال ۲۰۲۰ در رنگ خاکستری نیز قابل خرید است و قیمت پایه‌ی ۴ هزار و ۶۴۹ دلار برای آن تعیین شده است.

سوزوکی DR-Z400M

2020 DR-Z400SM

سوزوکی DR-Z یک مدل اسپرت دوکاره است که در دو نسخه‌ی S و SM عرضه خواهد شد. مدل S تنها در رنگ مشکی قابل انتخاب است ولی مدل SM در رنگ‌های سفید و خاکستری نیز عرضه می‌شود. مدل SM دارای دوشاخه‌ی جلوی متفاوت و تایرهای با چسبندگی بیشتری است. دیسک ترمز با قطر ۳۰۰ میلیمتری هم روی این مدل قابل سفارش است. مدل S سوزوکی DR-Z با قیمت ۶ هزار و ۷۹۹ دلار و مدل SM با قیمت ۷ هزار و ۳۹۹ دلار به بازار عرضه می‌شوند.

سوزوکی SV650

2020 SV650

سوزوکی SV650 مدل ۲۰۲۰ دارای رینگ‌های جدیدی است و در رنگ نقره‌ای متالیک نیز قابل خرید است. نسخه‌ی ABS این مدل نیز به رنگ مشکی با رینگ‌ها و شاسی مشکی به بازار عرضه می‌شود. قیمت نسخه‌ی عادی این مدل ۷ هزار و ۹۹ دلار و قیمت نسخه‌ی ABS به ۷ هزار و ۴۹۹ دلار می‌رسد.

سوزوکی SV650X

2020 SV650X

این مدل دارای برخی تغییرات ظاهری با مدل عادی SV650 است و به رنگ مشکی براق و با قیمت ۸ هزار و ۳۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

سوزوکی GSX250R

2020 GSX250R

سوزوکی GSX250RR جدید در رنگ‌های قرمز، سفید و مشکی عرضه می‌شود ولی نسخه‌ی ABS آن در رنگ آبی نیز قابل سفارش است. مدل پایه‌ی این موتورسیکلت اسپرت ۴ هزار و ۵۹۹ دلار و مدل ABS آن ۴ هزار و ۸۹۹ دلار قیمت دارد.

سوزوکی GSX-R600

2020 GSX-R600

مدل جدید GSX-R600 برای سال ۲۰۲۰ با قیمت ۱۱ هزار و ۳۹۹ دلار و در رنگ‌های مشکی و سفید عرضه می‌شود.

سوزوکی GSX-R750

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰ - 2020 GSX-R750

سوزوکی GSX-R750 جدید ۱۲ هزار و ۴۹۹ دلار قیمت دارد و در سه رنگ مشکی براق، مشکی متالیک و سفید قابل خرید است.

سوزوکی GSX-R1000

2020 GSX-R1000

مدل پرطرفدار سوزوکی یعنی GSX-R1000 در دو نسخه با نام‌های GSX-R1000 و GSX-R1000R عرضه خواهد شد. مدل اول که ۱۵ هزار و ۵۹۹ دلار قیمت دارد، در رنگ‌های مشکی براق و مشکی مات و مدل دوم که ۱۷ هزار و ۶۹۹ دلار قیمت دارد، در رنگ‌های آبی متالیک، قرمز و مشکی قابل انتخاب هستند. مدل GSX-R1000R دارای سیستم تعلیق BFF، دوشاخه‌ی جلوی تنظیم‌شونده، لوله‌های ترمز جلو از جنس فولاد ضدزنگ و سیستم‌های کمکی الکترونیکی است.

سوزوکی GSX-S750

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰ - 2020 GSX-S750

سوزوکی GSX-S750 مدل ۲۰۲۰ در رنگ‌ جدید مشکی مات متالیک نیز قابل خرید است. مدل Z این موتورسیکلت به ترمز ضد قفل مجهز است و بیشتر قسمت‌های آن مانند شیشه‌ی جلو و پیشرانه نیز به رنگ مشکی هستند تا تضاد زیبایی با قسمت‌های قرمزرنگ ایجاد شود. مدل Z ABS این موتورسیکلت دارای شیشه‌ی جلوی بزرگ‌تری نیز است. سوزوکی برای سال ۲۰۲۰ طراحی جدیدی را در بخش چراغ جلوی این مدل نیز به نمایش گذاشته است. قیمت پایه‌ی GSX-S750 از ۸ هزار و ۴۹۹ دلار شروع می‌شود و در مدل Z ABS به ۸ هزار و ۸۹۹ دلار می‌رسد.

 سوزوکی Hayabusa

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰ - 2020 Hayabusa

سوزوکی هایابوسا برای سال ۲۰۲۰ تغییری نکرده و تنها دو رنگ جدید قرمز و خاکستری متالیک به رنگ‌های آن اضافه شده‌اند. همچنین امکان سفارش رینگ‌های هم‌رنگ با بدنه در این مدل وجود دارد. قیمت پایه‌ی هایابوسا ۱۴ هزار و ۷۹۹ دلار است.

سوزوکی V-Strom 650 XT Adventure

نگاهی به موتورسیکلت‌های خیابانی سوزوکی مدل ۲۰۲۰ - 2020 V-Strom 650 XT Adventure

مدل ۲۰۲۰ سوزوکی V-Strom با حجم موتور ۶۵۰ سی‌سی به بازار معرفی شده است. مدل 650XT و XT Adventure دارای رنگ بدنه‌ی مشکی هستند. قیمت مدل پایه حدود ۸ هزار و ۷۹۹ دلار، قیمت XT حدود ۹ هزار و ۲۹۹ دلار و قیمت مدل ادونچر ۱۰ هزار و ۳۹۹ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *