سامسونگ پاور بانک ۵۱۰۰ میلی آمپری همراه با گلکسی اس 8 معرفی می‌کند

سامسونگ پاور بانک ۵۱۰۰ میلی آمپری همراه با گلکسی اس 8 معرفی می‌کند

سامسونگ پاور بانک ۵۱۰۰ میلی آمپری همراه با گلکسی اس 8 معرفی می‌کند

پاوربانک جدید سامسونگ از ظرفیت ۵۱۰۰ میلی‌آمپر ساعت بهره می‌برد و در رنگ‌بندی آبی و خاکستری عرضه می‌شود.

هفته آینده سامسونگ قصد دارد از جدیدترین پرچم‌داران خود به نام گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس رونمایی کند. البته این دو تلفن هوشمند همراه با لوازم جانبی مختلفی نیز عرضه خواهند.

یکی از این لوازم جانبی، پاور بانکی است که ظرفیت بالایی دارد و قرار است با قیمت ۷۰ یورو روانه بازار شود. این پاوربانک برای گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در نظر گرفته شده است؛ اما می‌توان از آن برای محصولات دیگری نیز استفاده کرد.

محصول جدید سامسونگ که با شماره مدل EB-PG950 شناخته می‌شود در رنگ‌بندی‌ آبی و خاکستری عرضه خواهد شد. این پاور بانک به کاربران اجازه می‌دهد بتوانند تلفن هوشمند خود را با سرعت بالایی شارژ کنند. ظرفیت پاوربانک جدید سامسونگ، ۵۱۰۰ میلی‌آمپر ساعت است و سرعت شارژ خود و گوشی هوشمند متصل را به ۱۵ وات محدود می‌کند.

در این پاور بانک از دو درگاه USB استفاده شده است و یک دکمه پاور در بالای آن قرار دارد تا کاربران پس از اتمام شارژ بتوانند پاوربانک را خاموش کنند. در این دستگاه از یک بند استفاده شده است که باعث می‌شود حمل و نقل پاور بانک جدید سامسونگ آسان‌تر شود. همان‌طور که ذکر شد پاور بانک جدید سامسونگ در رنگ‌های آبی و خاکستری عرضه خواهد شد، اما احتمال دارد رنگ‌های دیگری نیز وجود داشته باشد که البته این موضوع هنوز مشخص نشده است.

به‌احتمال زیاد سامسونگ در کنار رونمایی از پرچم‌داران جدیدش، از پاور بانک نیز رونمایی خواهد کرد. طبق شایعات این پاور بانک ۷۰ یورو قیمت دارد.

پاور بانک سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید