راهنمای خرید پاوربانک و فهرست پر فروش ترین پاوربانک ها در ایران

راهنمای خرید پاوربانک و فهرست پر فروش ترین پاوربانک ها در ایران

با ارائه شدن هر چه بیشتر ابزارک های هوشمند در زندگی، تشویش چگونگی شارژ آن ‌ها و خرید پاوربانک نیز بیشتر و بیشتر می شود. مدت ماندگاری باتری و سطح شارژ آن یکی از معضلات اسمارت فون ها و سایر کالا های برقی است که هنوز دانشمندان موفق نشده اند این مسئله را به صورت کامل حل کنند، در بعضی از دستگاه ها گنجایش باتری به حدی بالاست که فرد قادر است ساعت ها آن محصول مورد نظر را مورد استفاده قرار دهد، اما اکثر این دستگاه ها پس از مدتی شارژ باتریشان به اتمام رسیده و مصرف کننده برای کار با آن، مجبور است باتری آن وسیله را شارژ نماید. اگر این موضوع در محیط خارج از دفتر کار و منزل اتفاق بیافتد و پریز برق در دسترستان نباشد، برای شما مشکل پیش می آید، دیگر نمی توانید با آن وسیله مثلا لپ تاپ کار کنید یا با گوشی خود تماس برقرار نمایید، پیام ارسال کنید ، ایمیل خود را چک کنید یا در فضای مجازی بگردید، حتی قادر نیستید در مواقع حیاتی تماس بگیرید. در این بحران خرید پاوربانک و یا همان شارژر همراه، کمک رسان شماست، خرید پاوربانک نسبت به کارایی اش قیمت ارزانی دارد و قابل جابجایی است، توسط پاوربانک شما قادر هستید در هر موقعیت مکانی، وسیله دلخواه خود را شارژ نمایید و نگران تمام شدن باتری پاوربانک نباشید.

برند انکر انکر انرجایزر هیوندای هیوندای سیلیکون پاور شیائومی
مدل A1214 PowerCore A1271 PowerCore

UE15002CQ

MPB12 MPB22 S150 ۱۰۰۰۰ Mi
ابعاد ۲.۲ × ۸ × ۹  سانتی ‌متر ۲.۲ × ۵.۸ × ۱۶.۶ سانتی ‌متر
۱۳۵ × ۷۰ × ۱۸ میلی‌متر
۲.۳ × ۶.۲ × ۱۳.۸  سانتی ‌متر ۲.۳ × ۶.۲ × ۱۳.۸  سانتی ‌متر ۱۴ × ۷.۲ × ۲  سانتی متر ۱۴.۱ × ۷.۱ × ۱۳ سانتی متر
وزن ۲۴۰  گرم ۳۵۶  گرم ۳۴۰ گرم  ۲۸۱ گرم ۲۹۰  گرم  ۳۳۰ گرم ۳۰۰  گرم
سازگار با انواع تلفن همراه هوشمند، تبلت، دوربین عکاسی و هدست ها انواع تلفن همراه هوشمند، تبلت، دوربین عکاسی و هدست ها
انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه های از این قبیل
انواع تلفن همراه هوشمند، تبلت، دوربین عکاسی و موزیک پلیر ها. انواع تلفن همراه هوشمند، تبلت، دوربین عکاسی و موزیک پلیر ها. دستگاه های مختلف از قبیل موبایل های هوشمند و تبلت ها انواع تلفن همراه هوشمند، تبلت، دوربین عکاسی و موزیک پلیر ها و…
ظرفیت اسمی ۱۰۴۰۰ میلی ‌آمپر ساعت ۲۰۱۰۰ میلی ‌آمپر ساعت ۱۵۰۰۰ میلی ‌آمپر ساعت ۱۰۰۰۰ میلی ‌آمپر ساعت ۱۰۰۰۰ میلی‌ آمپر ساعت ۱۵۰۰۰ میلی ‌آمپر ساعت ۱۰۰۰۰  میلی آمپر ساعت
محدوده ظرفیت ۱۰ تا ۱۵ هزار میلی ‌آمپر ‌ساعت بیش از ۱۵ هزار میلی ‌آمپر ‌ساعت ۱۰ تا ۱۵ هزار میلی ‌آمپر ‌ساعت ۵  تا ۱۰ هزار میلی ‌آمپر ‌ساعت ۵  تا ۱۰ هزار میلی ‌آمپر ‌ساعت ۱۰ تا ۱۵ هزار میلی‌ آمپر ‌ساعت
نوع باتری لیتیومی لیتیوم-یونی لیتیوم-پلیمری لیتیوم-یونی لیتیوم-یونی لیتیوم-پلیمری لیتیوم-پلیمری
ولتاژ ورودی ۵.۰ ۵.۰ ۵ ولت ۳ آمپر، ۹ ولت ۲ آمپر، ۱۲ ولت ۱.۵ آمپر ۵.۰ ۵.۰ ۵.۰ ۵.۰
ولتاژ خروجی ۵.۰  ولت ۵.۰  ولت ۵.۰  ولت ۵.۰  ولت ۵.۰  ولت ۵.۰  ولت ۵.۰  ولت
شدت جریان ورودی ۲.۰  آمپر ۲.۰  آمپر ۵ ولت ۳ آمپر، ۹ ولت ۲ آمپر، ۱۲ ولت ۱.۵ آمپر ۲.۰  آمپر ۲.۰  آمپر ۲.۰  آمپر ۲.۰  آمپر
شدت جریان خروجی ۳.۰  آمپر ۲.۴  آمپر ۲.۰ آمپر ۱.۰  آمپر , ۲.۰ آمپر ۱.۰  آمپر , ۲.۰ آمپر ۱.۰ آمپر , ۲.۱ آمپر ۲.۴ آمپر
تعداد درگاه خروجی ۲  عدد ۲  عدد ۳  عدد ۲  عدد ۲  عدد ۲  عدد ۱ عدد
نمایش میزان شارژ باتری با چراغ  LED چراغ  LED چراغ  LED چراغ  LED چراغ  LED چراغ  LED چراغ  LED
قابلیت های ویژه بهرمندی از شارژ سریع، شارژ شدن سریع پاور بانک، امکان شارژ تبلت بهرمندی از شارژ سریع، شارژ شدن سریع پاور بانک، شارژ ایمن، امکان شارژ تبلت امکان شارژ تبلت، بهرمندی از شارژ سریع امکان شارژ تبلت، بهرمندی از شارژ سریع، شارژ ایمن امکان شارژ تبلت، بهرمندی از شارژ سریع، شارژ ایمن، دارای چراغ قوه بهرمندی از شارژ سریع، شارژ شدن سریع پاور بانک، امکان شارژ تبلت، شارژ ایمن بهرمندی از شارژ سریع، شارژ شدن سریع پاور بانک، امکان شارژ تبلت، شارژ ایمن

 

در عصر امروز پاوربانک ها به یکی از لوازم ضروری تبدیل‌ گشته اند. در صورتی که زیاد به مسافرت می روید و از گوشی موبایل خود زیاد استفاده می کنید، خرید پاوربانک لازم است چراکه بهترین لوازم جانبی محسوب می شوند.

اما در حین خرید پاوربانک، این پرسش پیش می آید که چه موارد و امکاناتی را باید در نظر بگیریم. در مجموع پاوربانک‌ ها در دو گروه کم ‌ظرفیت و پرظرفیت قرار دارند. به عنوان مثال در صورتی که شما در مسافرت، صرفا یک تلفن همراه مورد استفاده قرار می دهید، می توانید از شارژر های همراه قیمت پایین و با ظرفیت کمتر استفاده نمایید، اما اگر لپ تاپ، چند تلفن همراه، دوربین دیجیتال و … با خود به سفر می برید، منطقی تر است شارژر های همراه ظرفیت بالا خریداری کنید. با خواندن مقاله زیر می توانید، چکیده ای از توصیه های مهم، در حوزه خرید پاور بانک را به دست آورید.

 

معیارهای خرید پاوربانک

 

ظرفیت شارژر همراه (پاوربانک)

در حین خرید پاوربانک، گنجایش آن یک مورد پراهمیت و تعیین کننده می باشد و بهتر است درخور نیاز خود این عامل را در نظر گرفته و انتخاب نمایید.
برای مثال اغلب سفر های شما چند روزه است و در چه بازه زمانی این امکان را دارید که پاوربانک خود را شارژ نمایید؟ اگر هر ۵ الی ۶ روز یک بار می توانید پاوربانک خود را شارژ کنید، استفاده از پاوربانک هایی با ظرفیت های بالا تر بهتر است.
اگر یک تلفن همراه دارید می توانید از شارژر همرا با ظرفیت کمتر، مثل ۳۳۵۰ میلی آمپر ساعت خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید، اما لپ تاپ ها برای شارژ شدن به قدرت بیشتری احتیاج دارند، اگر تصمیم دارید لپ تاپ خود را شارژ نمایید پاوربانک شما باید از ظرفیت بالاتری برخودار باشد، ظرفیت هایی با بیش از ۳۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت را دارا باشد.

نوع و تعداد درگاه های ورودی و خروجی پاوربانک

این روز ها در طراحی پاوربانک ها تلاش شده کلیه درگاه ها مورد استفاده قرار گیرد تا هم کاربران سیستم عامل اندروید و هم سیستم عامل آی او اس بتوانند به آسانی از آن ها استفاده کنند. با این وجود، موقع خرید به این نکته دقت نمایید که آیا ورودی و خروجی شارژر همراه با گوشی موبایل یا لپ تاپ شما تناسب دارد یا خیر؟

ابعاد و وزن پاوربانک

اندازه ابعاد پاوربانک و سبک بودن آن در خرید پاوربانک بسیار حائز اهمیت است، زیرا هویت این ابزار به عنوان یک شارژر قابل جابجایی است، از این رو شما باید بتوانید به راحتی آن را با خود حمل کنید. شارژر های همراهی که صرفا برای شارژ موبایل کاربرد دارند، به دلیل این که ظرفیت پایینی دارند، معمولا از ابعاد کوچکتری در طراحی آنها به کار گرفته شده است و به آسانی در جیب کت جا می شوند، اما اندازه پاوربانک های لپ تاپ بزرگتر هستند و شما برای جابجایی باید آن ها را در کیف و کوله پشتی تان جای دهید اما با خرید پاوربانک دیگه با مشکل تمام شدن باتری موبایل و تبلت و لپ تاپ در طول روز دست و پنجه نرم نمی کنید.

میزان و زمان استفاده از شارژر همراه

شما می توانید برای شارژ لوازم دیجیتالی هوشمند مختلف، از پاور بانک استفاده نمایید و نسبت به مقدار استفاده خود، بهتر است به فکر خرید پاوربانک پرقدرت و با ظرفیت بالا باشید. برای مثال در صورتی که محصل هستید و فقط در فاصله میان مدرسه به منزل، به پاوربانک نیاز دارید، می توانید از نوع ارزان تر و کم ظرفیت تر آن استفاد نمایید. اما درصورتی که زیاد به کوهنوردی می روید و احتمال دارد چندین روز در یک منطقه که جریان برق ندارد، اسکان گزینید، بهتر است مدل قوی تری را برای خرید پاوربانک تهیه کنید تا پاوربانک در این چند روز پاسخگوی نیاز وسایل الکترونیکی شما باشد.

قیمت و سطح کیفی پاوربانک

در مجموع باید این موضوع را در نظر بگیرید که در طول ۲۴ ساعت، چه اندازه ای به پاوربانک نیاز دارید. در حالت معمول مدل های قوی تر و باکیفت تر، به دلیل اینکه قابلیت های بیشتری دارند، از قیمت های بیشتری نیز برخوردارند، بعضی از مدل ها با قیمت پایین احتمال دارد پس از استفاده برای مدت طولانی به باتری موبایل شما صدمه وارد کنند.

در حین شارژ احتما دارد اتفاقاتی مثل اتصال کوتاه یا افزایش ولتاژ و جریان رخ دهد و به دستگاه متصل آسیب برسد؛ اما تولیدکنندگان پاوربانک ‌ها می ‌توانند در تولید سخت ‌افزارشان، مدارهایی را به کار گیرند که دوام شارژر همراه را در مقابل این اتفاقات بالا ببرند و مجهز به عملیات شارژ ایمن (Multiprotect)  باشند.  پس نباید در حین خرید پاوربانک فقط به عکس ها و ظاهر آن اکتفا کنید و اطلاعات کیفی آن را در نظر بگیرید و نسبت به مبلغی که می خواهید هزینه کنید، یک نوع خوب را خریداری کنید. خرید پاوربانک کم کیفیت در حقیقت هیچ و پوچ است و فقط پولتان را حروم کرده اید چون در شارژر همراه بی کیفیت پس از مدتی دیگر به حد کافی شارژ در خود ذخیره نمی کند و در مواقع ضروری دست شما را در حنا می گذارد.

حجم شارژدهی در واحد آمپر

پاوربانک هایی که دارای آمپر بالاتری هستند با سرعت بالایی تلفن همراه شما را شارژ می نمایند. یک شارژر همراه معمولی بین ۱ الی ۳٫۵ آمپر می باشد. در هنگام استفاده از هر نوع پاوربانکی باید به شدت جریان خروجی آن‌ و دستگاه مدنظرتان که تصمیم دارید باتری آن را شارژ نمایید، دقت کنید. جهت شارژ باتری انواع تلفن همراه باید پاوربانک شما دست کم جریان خروجی یک آمپر را دارا باشد. درصورتی که برای شارژ باتری تبلت باید یک شارژر همراه با حداقل شدت جریان خروجی ۲ آمپر را مورد استفاده قرار دهید.

برخی پاوربانک ها از تکنولوژی شارژ سریع برخوردارند، بنابراین اگر برایتان مهم است که به سرعت گوشی موبایلتان شارژ شود به این نکته نیز دقت کنید. (البته گوشی شما نیز باید از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی کند) فناوری Power IQ حجم ولتاژ مورد نیاز وسیله شما را به صورت هوشمند حساب می کند و می‌ تواند ولتاژ یک درگاه را تا ۲.۴ یا کل دو درگاه را تا ۳ ولت بالا ببرد.

در اکثر پاوربانک‌ ها به علت مقاومت کابل، حجم ولتاژ کم می شود؛ اما به لطف تکنولوژی Voltage Boost  این ولتاژ اتلافی، جبران شده تا سرعت شارژ به حالت ثابت جریان داشته و سرعت آن در بالاترین شکل ممکن باقی بماند.

 

 

باتری پاوربانک

باتری ‌هایی که این روز ها در کالا های دیجیتال به کار گرفته می شوند، معمولا از دو دسته باتری ‌های لیتیوم ‌یونی و باتری‌ های لیتیوم ‌پلیمری می باشند. باتری‌ های نوع لیتیوم ‌یونی فقط در دمای ۲۰- تا ۶۰ درجه‌ کارکرد درستی دارند؛ درصورتی که باتری ‌های لیتیوم‌ پلیمری در محدوده بیشتری از دما، پاسخگو هستند و باتری مورد نیاز دستگاه را مهیا می ‌کنند؛ اما می توان گفت بالاترین امتیاز باتری‌ های لیتیوم پلیمری وزن آن ‌ها می باشد. اگر دو شارژر همراه با گنجایش برابر و بدنه یکسان را مورد مقایسه قرار دهید، متوجه می شوید پاوربانکی که دارای باتری لیتیوم‌ پلیمری است، از وزن سبک تری برخوردار است. فرق دیگر این دو مدل باتری در دوام آن‌ ها می باشد، از آنجا که باتری‌ های لیتیوم ‌پلیمری نسبت به باتری های لیتیوم یونی میزان کمتری انرژی خروجی دارند، بیشتر عمر می کنند. اما باتری ‌های لیتیوم ‌یونی به منظور طول عمر بیشتر باید به صورت منظم و مشخص شده ای شارژ شوند.

 خرید پاوربانک

گنجایش و مدل باتری موبایل شما چیست؟

ظرفیت باتری هر موبایل با موبایل دیگر فرق می کند. برای مطلع شدن از میزان ظرفیت باتری گوشی خود، به قسمت تنظیمات مراجعه کنید. شما باید متناسب با حجم باتری تلفن موبایلتان، خرید پاوربانک متناسب خود را داشته باشید. در حقیقت با تقسیم ظرفیت شارژر همراه بر ظرفیت باتری موبایل، می توانید بفهمید که با پاوربانک منتخب چند بار قادر هستید موبایل خود را شارژ کنید.

 

پاوربانک های متناسب با زیستگاه

این پاوربانک ها که اخیرا به بازار قدم گذاشته اند، توان خود را به واسطه ی پنل های خورشیدی کسب می کنند. در حقیقت در این پاوربانک ها باتری کار شده است که وقتی این پانل های خورشیدی در زیر نور خورشید قرار می گیرند، به آسانی شارژ می شوند، زمانی که باتری این پاوربانک ها شارژ شود، قادر است موبایل همراه و یا لپ تاپ شما را سریعا شارژ نماید. از این رو شما در روز های ابری و بارانی نیز می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. این مدل شارژر های همراه از انرژی تجدید پذیر خورشید جهت شارژ نمودن لوازم برقی شما استفاده می کنند، اندازه ابعاد آنها کوچک بوده و به آسانی قابل جابجایی هستند.

توصیه ای که در خرید پاوربانک و استفاده از آن ها باید به آن توجه کنید، این است که پاور بانک خود را برای مدت ها در کمد قرار ندهید. سعی کنید حداقل هرچند وقت یکبار از پاوربانک خود استفاده کنید. اگر این پاوربانک، چند مدت استفاده ای از آن نشود، احتمال دارد توان و کارایی خود را از دست بدهد.

کمپانی هایی برای جذب مشتری و رضایت آن ها، شارژر های همراه با ویژگی ‌های مختلف عرضه کرده اند. در ادامه لیستی از پرفروش ترین پاوربانک ها که توسط مردم خریداری شده است را برایتان آورده ایم:

 

پاوربانک انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت ۱۰۴۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت

این پاوربانک ظاهری مستطیل شکل تقریبا کوچک دارد، ابعاد این شارژر همراه ۲۲ × ۸۰ × ۹۷  میلی ‌متر می باشد و حدود ۲۴۰ گرم وزن آن است. این پاوربانک به علت گنجایش باتری مناسب و جمع و جور بودنش، یک گزینه ایده ال برای کاربرانی است که با معضل تمام شدن باتری موبایل و تبلت روبه رو هستند. روی قاب این پاوربانک دو پورت خروجی USB قرار دارد که جریان خروجی با شدت ۳ آمپر را برای شما مهیا می‌ کند. بنابراین شما با استفاده از این پاوربانک می ‌توانید باتری انواع تلفن همراه، تبلت، دوربین‌ های عکاسی، هدست ها و… را شارژ کنید. ولتاژ ورودی و خروجی این محصول مثل اغلب شارژر های همراه مشابه، ۵ ولت و شدت جریان ورودی آن نیز، ۲ آمپر می باشد. ظرفیت باتری این پاوربانک ۱۰۴۰۰ میلی ‌آمپر ساعت است که می تواند با یک دفعه شارژ کامل، باتری آیفون ۶ را بیش از ۳ بار یا باتری آیپد مینی ۲ را یک بار شارژ نماید.

کمپانی تولید کننده این محصول، دو فناوری Power IQ و VoltageBoost به کار برده که شارژ سریع‌ تر وسایل الکترونیک شما را امکان پذیر می کند.

خرید پاوربانک این مدل بسیار کاربردی است، این محصول می تواند دو دستگاه‌ را سریعا شارژ کند. این دقیقا همان چیزی که یک فرد پرمشغله خواهان اوست.

این کمپانی برای روشن یا خاموش نمودن این نوع پاوربانک‌ های انکر یک دکمه قرار داده که شما با فشردن آن می ‌توانید عملیات شارژ باتری دستگاه‌ های خود را شروع کرده یا به پایان برسانید؛ روی بدنه ‌ی آن نیز چهار چراغ LED تعبیه شده است که هر یک از آن‌ ها ۲۵ درصد از وضعیت باتری شارژر همراه را نمایش می ‌دهد.

شارژر همراه  A1214 PowerCore با دو پورت خروجی و یک پورت ورودی، همراهی قابل اطمینان برای وسایل الکترونیک شماست که تقریبا ۱۰ بار به باتری اکثر گوشی ‌های هوشمند شارژ رسانی می کند.

این محصول از باتری لیتیومی برخوردار است که تولید کمپانی پاناسونیک است.

قاب اکثر پاوربانک ‌های شرکت انکر از پلی ‌کربنات تولید شده است و ظاهر مستطیلی باریک و مات دارند. کناره های شارژر همراه A1214 PowerCore  به حالت گرد و خمیده ساخته شده است تا خرید پاوربانک و دردست‌ گرفتن و کار کردن با آن راحت ‌تر باشد. تمام پورت های ورودی و خروجی نیز در یک سمت تعبیه شده اند.

 

نقاط قوت:

 • ظرفیت باتری بالا
 • امکان شارژ دو دستگاه در آن واحد
 • امکان شارژ تبلت
 • ویژگی Power IQ و VoltageBoost
نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

پاوربانک انکر مدل A1271 PowerCore ظرفیت ۲۰۱۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک انکر مدل A1271 PowerCore ظرفیت 20100 میلی آمپر ساعت

با خرید پاوربانک یک باتری با گنجایش ۲۰۱۰۰ میلی‌ آمپر ساعت تعبیه شده است با یک مرتبه شارژ، می تواند آیفون ۶ را بیش از ۷ بار شارژ کند. اگر این پاوربانک را یک شب تا صبح به شارژ بزنید، چندین روز می ‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. این پاوربانک از فناوری شارژ سریع Power IQ بهرمند است. ولتاژ ورودی و خروجی در این شارژر همراه ۵ ولت است و جریان ورودی در آن حدود ۲ آمپر شدت دارد. روی چارچوب این پاوربانک دو پورت خروجی USB قرار دارد که هر دو آن‌ها مجموعا جریان خروجی با شدت ۴.۸ آمپر را برای شما مهیا می‌ کنند. شدت جریان خروجی در هر کدام از پورت های این دستگاه به ‌تنهایی ۲.۴ آمپر می باشد. میزان ‌جریان ورودی از پورت microUSB هم معادل ۲.۰ آمپر است و بیانگر این است که این محصول خودش هم با سرعت بالا شارژ می ‌شود. اگرچه در شرایطی که آن را به شارژری بزنید که جریان خروجی آن ۲.۰ آمپر شدت داشته باشد.

در این محصول این قابلیت برایتان وجود دارد که دو وسیله مختلف را همزمان به آن وصل نموده و باتری آن ‌ها را شارژ نمایید. این دستگاه مستطیل شکل ۳۵۶ گرم وزن دارد و ابعاد آن ۲۲ × ۵۸ × ۱۶۶  میلی متر هستند. این پاور بانک دارای کلید برای قطع و وصل کردن عملیات شارژ رسانی به دستگاه های متصل به خود می باشد.

پاوربانک A1271 از باتری لیتیوم یونی بهرمند است. بدنه ی آن از جنس پلی کربنات است و از لحاظ ظاهری شبیه پاوربانک A1214 PowerCore است. از این رو خرید پاوربانک انکر از پیشنهادات ماست.

 

 

نقاط قوت:

 • ویژگی شارژ دو دستگاه در آن واحد
 • ظرفیت بالای باتری
نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

پاوربانک انرجایزر مدل UE15002CQ ظرفیت ۱۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک ” Energizer ” مدل “UE15002CQ ” توسط یک باتری لیتیوم پلیمری تولید شده است. ظرفیت باتری این شارژر همراه ۱۵۰۰۰ میلی ‌آمپر ساعت می باشد. وزن این محصول انرجایزر حدود ۳۴۰ گرم می باشد و شکل آن به یک مستطیل شباهت دارد. طول این شارژر همراه ۱۳۵، عرض آن ۷۰ و قطرش ۱۸ میلی ‌متر می باشد. بنابراین به آسانی درون کیف شما جا شده و در هر موقعیتی باتری وسایل الکترونیک شما را شارژ می کند.

شدت‌جریان ورودی این پاوربانک انرجایزر در صورتی‌که به ولتاژ ۵ ولت وصل شود ۳ آمپر، و درصورتی‌که به ولتاژ ۹ ولت وصل شود ۲ آمپر و در صورت اتصال به ولتاژ ۱۲ولتی ۱.۵ آمپر است؛ درضمن شدت‌جریان خروجی آن در صورت اتصال به ۵ ولت ۳ آمپر است و در صورت اتصال به ولتاژ ۹ و ۱۲ ولت به ترتیب ۲ آمپر و ۱.۵ آمپر شدت‌جریان خروجی می‌توان از آن گرفت. از این رو می ‌توانید دو وسیله مختلف مانند موبایل، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و… را درآن واحد توسط این پاوربانک شارژ کنید. این محصول نیز مانند اکثر پاوربانک ها دارای ۴ نشانگر LED برای نمایش وضعیت باتری پاوربانک است که در صورت لزوم باتری را بوسیله پورت microUSB روی بدنه و کابل USB موجود در باکس شارژ نمایید.

درضمن جنس بدنه ی این پاوربانک از پلاستیک مستحکم است. خرید پاوربانک Energizer  از پیشنهادات بست ریویو است.

 

نقاط قوت:

 • ۳ پورت خروجی
 • ظرفیت خوب و به اندازه باتری
نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

پاوربانک هیوندای مدل MPB12 ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک هیوندای مدل MPB12 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

یکی از محصولات تولید شده در شرکت هیوندای، پاوربانک مدل MPB12 است که در دسته پاوربانک های کم ظرفیت قرار دارد که در گروه کم ظرفیت ها قیمت بسیار مناسبی دارد. اندازه ابعاد آن ۶۲ × ۱۳۸ میلی ‌متر است این محصول جمع و جور تقریبا به ابعاد یک گوشی آیفون ۶ نزدیک است و به آسانی در جیب شلوار جا می شود. اما از نظر وزن، دستگاه فوق العاده ای محسوب نمی شود چراکه وزنی معادل ۲۸۱ گرم دارد و تقریبا سنگین به شمار می آید چراکه باتری تعبیه شده در این پاوربانک از نوع لیتیوم یونی می باشد.

دارای ۴ چراغ LED است که نشانگر شارژ باقی ‌مانده ‌ی شارژر همراه است. پورت ورودی این دستگاه با جریان ۲ آمپری شدت دارد و دارای یک دکمه پاور است. MPB12  شامل دو پورت خروجی ۲.۱ و ۱ آمپری است و قادر است در آن واحد دو دستگاه را با آن شارژ نمود. بدنه این پاوربانک از جنس پلاستیک مرغوب است که اثر انگشت و لکه روی آن نمی ماند و ظاهر شیک و زیبایی دارد. اما از لحاظ بدنه نسبت به پاور بانک های شیائومی که اغلب فلزی هستند، کیفیت ساخت چندان بالایی ندارد.

از دیگر قابلیت های خرید پاوربانک هیوندای می ‌توان به شارژ با امنیت بالا (MultiProtect) اشاره نمود. در حقیقت این دستگاه در مقابل  شارژ اضافه، اتصال کوتاه و حرارت بالا ایمن است و شما می‌ توانید با اطمینان خاطر موبایل و تبلت خود را بوسیله آن شارژ کنید.

 

 

 

نقاط قوت:

 • شارژ ایمن
 • طراحی شیک
 • سلزگار با موبایل و تبلت جهت شارژدهی
نقاط ضعف:

 • وزن تقریبا بالا

 

 

پاوربانک هیوندای مدل MPB22 ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک هیوندای مدل MPB22 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک هیوندای مدل MPB22 دارای یک باتری لیتیوم یونی ۱۰۰۰۰ میلی ‌آمپر ساعت می باشد. وزن این دستگاه ۲۹۰ گرم است، از آنجایی که ظرفیت کمی دارد، وزن آن برای یک پاوربانک کم ظرفیت کمی زیاد است و حدودا ۲.۵ برابر سنگین ‌تر از گوشی آیفون SE است. این دستگاه شامل ابعادی به ‌ترتیب طول، عرض و قطر ۱۳۸* ۶۲ * ۲۳ میلی‌ متر می باشد. از آنجا که قطر کمی دارد به آسانی در دست جا می شود. بدنه ی این دستگاه از جنس پلاستیک است و به راحتی کثیف و لک نمی شود و به گونه ای طراحی و تولید شده که موقع استفاده حس خوبی را به‌ شخص می دهد اما در مقایسه با بدنه فلزی پاوربانک های شیائومی حرفی برای گفتن ندارد.
روی چارچوب این شارژر همراه ۲ پورت USB جهت اتصال قرار دارد. این پاوربانک دارای چراغ LED برای نمایش وضعیت باتری پاوربانک و یک دکمه روشن/خاموش است که این دکمه برای روشن و خاموش نمود چراغ LED نیز استفاده می شود. در قاب پشتی نیز، یک فلش LED قرار گرفته شده؛ از این رو می ‌توان از این شارژر همراه به‌ عنوان چراغ ‌قوه نیز استفاده نمود. برای روشن نمودن این فلش لایت باید کلید پاور آن را چند ثانیه ممتد فشار دهید و جهت خاموش‌ نمود آن همین کار را دوباره تکرار کنید. در بسته بندی این پاوربانک یک کابل microUSB  گذاشته شده است که می توان بوسیله آن باتری پاوربانک را شارژ کنید.
هم ولتاژ ورودی و هم ولتاژ خروجی در این شارژر همراه ۵ ولت ثبت شده است. شدت جریان ورودی نیز در این پاوربانک ۲ آمپر و جریان خروجی در درگاه های آن ۱ و ۲.۱ آمپر شدت دارد.

این پاوربانک از قابلیت شارژ ایمن (MultiProtect) نیز پشتیبانی می کند.

مزایای خرید پاوربانک MPB22  این است که یکی از پاوربانک‌ های کم ‌ظرفیت و درجه یک کمپانی هیوندای با قیمت مناسب است.

 

 

نقاط قوت:

 • بدنه ی با کیفیت ساخت بالا
 • شارژ ایمن وسایل الکترونیک
نقاط ضعف:

 • وزن تقریبا بالا

 

 

پاوربانک سیلیکون پاور مدل S150 ظرفیت ۱۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک سیلیکون پاور مدل S150 ظرفیت 15000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک S150 یکی از محصولات کارآمد کمپانی Silicon Power  است که دارای ظرفیت ۱۵۰۰۰ میلی‌ آمپر ساعت بوده و می تواند گوشی هر نوع وسیله الکترونیکی شما را بارها و بارها شارژ نماید، تقریبا می تواند هر گوشی هوشمند را ۵ الی ۶ بار شارژ کند. باتری تعبیه شده در این پاوربانک از مدل لیتیوم ‌پلیمری می باشد. وزنی معادل ۳۳۰ گرم دارد. این دستگاه تا ۵ ولت خروجی دارد اما از تکنولوژی های شارژ سریع حمایت نمی ‌کند ولی می تواند با شدت جریان بالا، وسیله شما را به سرعت شارژ نماید. این وسیله ی کارآمد شامل ۲ خروجی با شدت جریان ۲.۱ آمپر است که از شارژ کردن دو وسیله در آن واحد پشتیبانی می کند. مانند دیگر شارژر های همراه داری چراغ LED برای نمایش وضعیت باتری پاوربانک است. این محصول جمع و جور و شیک در رنگ ‌های سفید و مشکی عرضه شده است. شارژر همراه S150 از استاندارد های   CE,CC,UN38.3,BSMI,RCM,MSDSپشتیبانی می کند در نتیجه وسایل شما در سطح امنیت بالا شارژ می شوند و در مقابل اتفاقاتی مانند اتصال کوتاه، دمای زیاد ایمن هستند.

 

 

نقاط قوت:

 • امکان شارژ همزمان ۲ وسیله
 • ایمن در مقابل شدت جریان و شارژ بیش از حد
نقاط ضعف:

 • ندارد

 

 

پاور بانک شیائومی ۱۰۰۰۰ Mi Power Bank

پاور بانک شیائومی 10000 Mi Power Bank

شارژر همراه شیائومی با گنجایش ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت،  مجهز به شارژ سریع است. این محصول نمی تواند ۲ دستگاه را همزمان شارژ کند. سطح ایمنی آن نیز بالاست به محض پر شدن شارژ دستگاه بطور اتوماتیک قطع می شود.

این پاوربانک قادر است کلیه دستگاه های شارژی مانند موبایل، دوربین های عکاسی و هدست را تا صد در صد شارژ کند.
جنس این پاوربانک از آلومینیوم ضد آب است و در مقابل ضربه، خراشیدگی و فرورفتگی مقاوم است و در دو رنگ ارائه شده است. این دستگاه با ظرافت طراحی شده و منحنی های نرمی دارد وزنی حدود ۳۰۰ گرم و ابعادی معادل ۱۴.۱ × ۷۱ × ۱۳۰  میلی‌ متر دارد. خرید پاور بانک شیائومی از پیشنهادات برتر بست ریویو است.

 

 

 

نقاط قوت:

 • بدنه آلومینیومی باکیفیت
 • مجهز به شارژ سریع
نقاط ضعف:

 • عدم شارژ چند دستگاه به طور همزمان

دیدگاهتان را بنویسید